Movies
Ratings
38
The Jungle BookRated ★ 5.0
The Conjuring 2Rated ★ 4.5
LeonRated ★ 3.5
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 3.5
Friend : The Great LegacyRated ★ 4.0
Spirits' HomecomingRated ★ 2.5
Cold EyesRated ★ 5.0
Catch Me If You CanRated ★ 5.0
PunchRated ★ 3.5
White ChicksRated ★ 5.0
The Sound of MusicRated ★ 5.0
TakenRated ★ 4.5
FluRated ★ 2.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.5
Hello GhostRated ★ 3.5
A Melody to RememberRated ★ 3.5
Tidal WaveRated ★ 4.5
SilencedRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 5.0
The Imitation GameRated ★ 4.5