Titles you rated
- 태풍상사Rated ★ 2.5
Romantics AnonymousRated ★ 4.0
BootsRated ★ 4.5
The Murky StreamRated ★ 3.5
Genie, Make a WishRated ★ 3.5
Chainsaw ManRated ★ 5.0- 우리들의 발라드Rated ★ 5.0
You and Everything ElseRated ★ 2.0
The Confidence Man KRRated ★ 3.0- Midnight Horror Story Season 5Rated ★ 4.5
My YouthRated ★ 3.0
Queen MantisRated ★ 2.5
Wednesday Season 2Rated ★ 2.5
Mr. QueenRated ★ 3.0
Bonappetit Your MajestyRated ★ 3.5
AemaRated ★ 2.5
Through the DarknessRated ★ 3.5
Beyond the BarRated ★ 3.5
The DefectsRated ★ 3.0- 신빨토크쇼 귀묘한 이야기Rated ★ 2.0