Series
Ratings
43
Another Miss OhRated ★ 4.5
Descendants of the SunRated ★ 4.0
Jewel in the PalaceRated ★ 3.5
Incomplete LifeRated ★ 4.0
Princess HoursRated ★ 3.0
Listen to My HeartRated ★ 3.0
Temptation of WifeRated ★ 2.5
New HeartRated ★ 4.0
The Slave HuntersRated ★ 3.0
You're BeautifulRated ★ 3.0
EXO Next DoorRated ★ 4.0
Me too, Flower!Rated ★ 3.0
Shut Up Flower Boy BandRated ★ 3.5
The Great Queen SeondeokRated ★ 3.0
I Need RomanceRated ★ 4.0
I Need Romance Season 3Rated ★ 4.0
Master of StudyRated ★ 4.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 3.5
I Need RomanceRated ★ 4.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 4.0