Titles you rated
6/45Rated ★ 2.5
AwakeRated ★ 2.5
Romance of Their OwnRated ★ 2.5
Next FloorRated ★ 2.5
Close Encounters of the Third KindRated ★ 4.0
The PlatformRated ★ 3.5
PossessedRated ★ 2.5
The City of Lost ChildrenRated ★ 2.0
Lord of the FliesRated ★ 2.0
Way Back HomeRated ★ 2.0
MonsterRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.0
StokerRated ★ 3.5
AntipornoRated ★ 2.5
The Florida ProjectRated ★ 4.5
CometRated ★ 4.0
UpRated ★ 3.5
GagarineRated ★ 4.5
Mystic RiverRated ★ 2.5
Take ShelterRated ★ 3.0