Series
Ratings
13
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 4.0
Cheese in the TrapRated ★ 3.5
Reply 1988Rated ★ 4.0
Gossip GirlRated ★ 3.5
The ProducersRated ★ 4.0
Gossip GirlRated ★ 4.0
The NewsroomRated ★ 3.0
The NewsroomRated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 1.0
The NewsroomRated ★ 4.0
Oh My GhostRated ★ 4.0