Movies
Ratings
490
DemolitionRated ★ 2.5
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 3.5
To Rome with LoveRated ★ 2.5
Julie & JuliaRated ★ 3.0
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 3.0
10 Things I Hate About YouRated ★ 3.0
Green BookRated ★ 4.5
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 3.0
Call Me by Your NameRated ★ 4.5
Avengers: EndgameRated ★ 4.5
Robin HoodRated ★ 3.0
Miss BaekRated ★ 4.0
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 3.0
A Star Is BornRated ★ 4.5
VenomRated ★ 2.5
Sleepless in SeattleRated ★ 3.0
ArrivalRated ★ 3.5
GhostbustersRated ★ 4.0
InfernoRated ★ 3.5
The NegotiationRated ★ 3.5