Movies
Ratings
254
World War ZRated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 3.5
Captain America: Civil WarRated ★ 3.5
La La LandRated ★ 4.0
The Sound of MusicRated ★ 3.5
The UnjustRated ★ 3.5
UsRated ★ 4.5
MoneyRated ★ 4.0
Black PantherRated ★ 3.5
ForgottenRated ★ 3.5
AladdinRated ★ 4.0
A Quiet PlaceRated ★ 3.5
Little WomenRated ★ 4.5
Get OutRated ★ 4.0
Avengers: EndgameRated ★ 4.0
The Devil Wears PradaRated ★ 3.5
CallRated ★ 3.5
MoanaRated ★ 4.0
Frozen IIRated ★ 4.0
Toy Story 4Rated ★ 3.5