Movies
Ratings
52
RatatouilleRated ★ 4.0
Tidal WaveRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
The Last ExorcismRated ★ 4.0
The Way HomeRated ★ 3.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 5.0
The Imitation GameRated ★ 4.0
Remember YouRated ★ 4.0
The Bourne IdentityRated ★ 4.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
Fast FiveRated ★ 4.0
ConstantineRated ★ 5.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 5.0
Les MisérablesRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
The Blind SideRated ★ 4.5
Steve JobsRated ★ 3.0
The ThievesRated ★ 4.0
You Call It PassionRated ★ 3.0