Titles you rated
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 2.5
Primal FearRated ★ 3.5
Big FishRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
Eyes Wide ShutRated ★ 3.0
Triangle of SadnessRated ★ 3.0
Alita: Battle AngelRated ★ 2.5
AnoraRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
Phantom ThreadRated ★ 4.0
Before SunsetRated ★ 4.0
Before MidnightRated ★ 4.0
After We CollidedRated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 4.5
HarbinRated ★ 3.0
JokerRated ★ 3.5
Alien: RomulusRated ★ 4.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.5