Series
Ratings
24
SpartacusRated ★ 1.5
LostRated ★ 2.5
Marvel's Agent CarterRated ★ 2.0
HeroesRated ★ 2.0
HeroesRated ★ 2.5
HeroesRated ★ 5.0
The Walking DeadRated ★ 4.5
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.Rated ★ 2.0
The TudorsRated ★ 2.5
The Walking Dead Season 5Rated ★ 4.5
The Walking Dead Season 4Rated ★ 4.5
Prison Break Season 1Rated ★ 4.5
The Walking Dead Season 3Rated ★ 4.5
The Walking Dead Season 2Rated ★ 4.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.5
Sense8Rated ★ 2.5
VikingsRated ★ 4.5
VikingsRated ★ 4.5- VikingsRated ★ 4.5
VikingsRated ★ 4.5