Movies
Ratings
25
Before SunriseRated ★ 4.0
Just Go with ItRated ★ 5.0
Mr. DeedsRated ★ 5.0
Anger ManagementRated ★ 5.0
The Longest YardRated ★ 5.0
Billy MadisonRated ★ 5.0
Big DaddyRated ★ 5.0
50 First DatesRated ★ 5.0
ClickRated ★ 5.0
The Wedding SingerRated ★ 5.0
BoyhoodRated ★ 2.0
Music and LyricsRated ★ 5.0
SilencedRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 4.5
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 4.5
The IntouchablesRated ★ 4.0
Shrek 2Rated ★ 3.5
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 4.0
The Imitation GameRated ★ 3.0
Les MisérablesRated ★ 4.5