Titles you rated
No Other ChoiceRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 4.0
Bring Her BackRated ★ 3.5
AnoraRated ★ 3.5
Cinema ParadisoRated ★ 4.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 4.5
Die HardRated ★ 5.0
No Strings AttachedRated ★ 3.0
Exodus: Gods and KingsRated ★ 0.5
The Bank JobRated ★ 3.5
Rush Hour 2Rated ★ 4.5
Running ManRated ★ 3.5
Shutter IslandRated ★ 4.5
A Bug's LifeRated ★ 4.0
TedRated ★ 4.5
In the Heart of the SeaRated ★ 3.5
I Am LegendRated ★ 4.0
Heart is...Rated ★ 3.0
Notting HillRated ★ 5.0
My Girlfriend Is an AgentRated ★ 4.0