Titles you rated
The PriestsRated ★ 4.0
The OthersRated ★ 4.5
Beau Is AfraidRated ★ 4.5
Concrete UtopiaRated ★ 3.0
A Quiet Place Part IIRated ★ 3.0
HereditaryRated ★ 4.0
1917Rated ★ 4.5
The ChildeRated ★ 3.5
The Roundup: No Way OutRated ★ 3.0
CureRated ★ 5.0
Jojo RabbitRated ★ 4.0
NopeRated ★ 4.0
A Quiet PlaceRated ★ 3.5
The RoundupRated ★ 3.0
Decision to LeaveRated ★ 4.5- Even if This Love Disappears From the World TonightRated ★ 3.0
The First Slam DunkRated ★ 4.5
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 3.5
Knives OutRated ★ 4.5
Escape RoomRated ★ 2.5