Titles you rated
The Devil's GameRated ★ 2.0
A Moment to RememberRated ★ 3.5
RatatouilleRated ★ 5.0
Love FictionRated ★ 3.5
TedRated ★ 3.0
A Violent ProsecutorRated ★ 3.5
Big Hero 6Rated ★ 3.0
The InternRated ★ 5.0
UpRated ★ 4.0
A Hard DayRated ★ 4.0
Inside MenRated ★ 4.5
Monsters UniversityRated ★ 4.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 4.0
Kung Fu PandaRated ★ 3.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
Tidal WaveRated ★ 4.5
The Imitation GameRated ★ 3.5
Spirited AwayRated ★ 5.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.5
Toy Story 3Rated ★ 4.0