Titles you rated
AladdinRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 4.0
MotherRated ★ 3.0
UsRated ★ 3.5
Get OutRated ★ 3.5
Bird BoxRated ★ 4.0
RashomonRated ★ 0.5
SearchingRated ★ 4.0
WALL-ERated ★ 5.0
The Boss BabyRated ★ 4.0
Ralph Breaks the InternetRated ★ 5.0
The Little MermaidRated ★ 2.0
CocoRated ★ 4.0
If These Walls Could Talk 2Rated ★ 3.0
Wreck-It RalphRated ★ 4.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 3.5
TedRated ★ 1.5
Set It UpRated ★ 3.0
Midnight in ParisRated ★ 3.0