Series
Ratings
60
Takopii's Original SinRated ★ 4.5
Squid Game Season 3Rated ★ 0.5
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 3.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Ranma1/2Rated ★ 5.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 3.5
Once Upon a Boyhood Season 1Rated ★ 4.0
The 8 ShowRated ★ 4.0
Parasyte: The GreyRated ★ 2.5
MovingRated ★ 4.0
Zombieverse Season 1Rated ★ 2.5
D.P. Season 2Rated ★ 3.0
The FlashRated ★ 3.5
Wednesday Season 1Rated ★ 4.0- 2 Days and 1 NightRated ★ 5.0
Abnormal SummitRated ★ 5.0
Itaewon ClassRated ★ 3.5
Hotel Del LunaRated ★ 4.0
Fight For My WayRated ★ 3.5