Movies
Ratings
167
28 Weeks LaterRated ★ 4.5
I Am LegendRated ★ 4.5
The Dark Knight RisesRated ★ 3.5
IdentityRated ★ 4.5
28 Days LaterRated ★ 4.5
The Butterfly EffectRated ★ 5.0
CubeRated ★ 4.5
Kung Fu Panda 2Rated ★ 4.0
A Moment to RememberRated ★ 4.5
The TransporterRated ★ 5.0
Gran TorinoRated ★ 4.5
Saw IIRated ★ 4.5
Dawn of the DeadRated ★ 4.5
The ExorcistRated ★ 4.5
The Texas Chainsaw MassacreRated ★ 4.5
The MechanicRated ★ 5.0
CrankRated ★ 4.0
ParkerRated ★ 4.0
Death RaceRated ★ 4.5
Crank: High VoltageRated ★ 3.5