Titles you rated
Iron Man 3Rated ★ 5.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 5.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 2.5
The Fast and the FuriousRated ★ 5.0
The Incredible HulkRated ★ 5.0
TroyRated ★ 5.0
The MummyRated ★ 5.0
HulkRated ★ 5.0
The Mummy ReturnsRated ★ 5.0
Rush Hour 2Rated ★ 5.0
Batman BeginsRated ★ 5.0
Volcano HighRated ★ 5.0
Never Back DownRated ★ 5.0
As OneRated ★ 1.5
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 1.5
Charlie's AngelsRated ★ 5.0
Night at the MuseumRated ★ 5.0
HancockRated ★ 5.0
Cyrano AgencyRated ★ 2.0
The City of ViolenceRated ★ 3.5