Titles you rated
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 3.5
Dead SetRated ★ 3.0- 世にも奇妙な物語Rated ★ 2.0
- 世にも奇妙な物語Rated ★ 2.0
Love GenerationRated ★ 1.5- Odoru Daisosasen Bangaihen - Wangansho Fukei Monogatari Shoka no Koutsuanzen SpecialRated ★ 2.0
Odoru Daisousasen – Aki no Hanzai Bokumetsu SpecialRated ★ 2.0- Odoru daisosasen - Nenmatsu tokubetsu keikai SpecialRated ★ 2.0
- 도라에몽 17기Rated ★ 2.5
High Kick Through The RoofRated ★ 2.5
Cinderella's StepsisterRated ★ 1.0
Emergency CoupleRated ★ 2.0
Blue TowerRated ★ 1.5
Happy TogetherRated ★ 2.5- 世にも奇妙な物語Rated ★ 3.0
- 世にも奇妙な物語Rated ★ 3.5
- 世にも奇妙な物語Rated ★ 2.5
- 世にも奇妙な物語Rated ★ 3.0
- 世にも奇妙な物語Rated ★ 3.0
- 世にも奇妙な物語Rated ★ 3.0