Titles you rated
Coffee PrinceRated ★ 1.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
Heard It Through the GrapevineRated ★ 3.5
Songgot: The PiercerRated ★ 0.5
The Greatest LoveRated ★ 3.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 2.5
Golden TimeRated ★ 2.5
A Gentleman's DignityRated ★ 1.0
Prison Break Season 2Rated ★ 1.5
Cheese in the TrapRated ★ 1.0
Yong PalRated ★ 0.5
Discovery of RomanceRated ★ 3.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.5
Master's SunRated ★ 2.5
Prison Break Season 1Rated ★ 3.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 2.0
Bad GuyRated ★ 3.5
Reply 1994Rated ★ 4.5
The ProducersRated ★ 3.5
Incomplete LifeRated ★ 3.5