Titles you rated
This is Not a Business Expense!Rated ★ 4.0- すいかRated ★ 4.5
Killing EveRated ★ 4.0
Grand Maison TokyoRated ★ 2.5
Love GenerationRated ★ 2.5
Long VacationRated ★ 3.5
Fight For My WayRated ★ 3.0
Nagi's Long VacationRated ★ 3.5
SKY CastleRated ★ 3.0
The Light in Your EyesRated ★ 3.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 2.5
We Married as a Job!Rated ★ 3.0- Pretty Proofreader Season 2Rated ★ 2.5
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 3.0
Matrimonial ChaosRated ★ 3.5
Sleepeeer Hit!Rated ★ 3.5
Legal HighRated ★ 1.5
Stranger ThingsRated ★ 3.5
The End of the F***ing WorldRated ★ 3.5
Mr. RobotRated ★ 4.0