Movies
Ratings
73
300: Rise of an EmpireRated ★ 4.0
White ChicksRated ★ 4.5
Ip ManRated ★ 5.0
Art of FightingRated ★ 4.0
The Way HomeRated ★ 3.5
Ice AgeRated ★ 4.0
Fast FiveRated ★ 4.5
ElysiumRated ★ 4.0
Bee MovieRated ★ 4.0
Despicable Me 2Rated ★ 1.0
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 4.0
Barefoot GibongRated ★ 3.0
Step UpRated ★ 2.5
JumperRated ★ 5.0
Furious 7Rated ★ 4.5
Taken 2Rated ★ 3.5
AvatarRated ★ 5.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 3.5
Jurassic WorldRated ★ 4.0
FluRated ★ 2.5