Movies
Ratings
381
El Camino: A Breaking Bad MovieRated ★ 4.0
Troll FactoryRated ★ 3.5
Because I Hate KoreaRated ★ 3.5
Attack the Gas Station!Rated ★ 2.5
The World of UsRated ★ 4.0
Past LivesRated ★ 3.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.0
Honey and CloverRated ★ 3.0
Girl with a Pearl EarringRated ★ 3.0
Between Calmness and PassionRated ★ 3.0
Lost in TranslationRated ★ 3.5
The Bourne IdentityRated ★ 4.0
Apollo 13: SurvivalRated ★ 3.5
Castaway on the MoonRated ★ 4.0
Bleak NightRated ★ 3.5
Alice in EarnestlandRated ★ 3.0
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 3.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
DuneRated ★ 4.0
We Need to Talk About KevinRated ★ 3.5