Series
Ratings
41
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 3.5
Breaking BadRated ★ 3.5
Breaking BadRated ★ 3.5
Mask GirlRated ★ 3.0
Breaking BadRated ★ 4.5
UnorthodoxRated ★ 4.0
In the Name of God: A Holy BetrayalRated ★ 4.0
Harry & MeghanRated ★ 3.5
The Royal House of WindsorRated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 2.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.0
Stranger Season 2Rated ★ 3.5
StrangerRated ★ 4.0- Damn Good CompanyRated ★ 4.0
The Queen's GambitRated ★ 4.0
ExtracurricularRated ★ 4.0- 다큐프라임 - 자본주의Rated ★ 4.0
ChernobylRated ★ 4.5
Shotgun MarriageRated ★ 4.0