Titles you rated
We Married as a Job!Rated ★ 3.5
Sleepeeer Hit!Rated ★ 3.5
We're Millennials. Got a problem?Rated ★ 3.5
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 4.0- Wise and FoolishRated ★ 2.5
Tamiou - Aratanaru InbouRated ★ 3.0
TamiouRated ★ 3.5- Solitary Gourmet SPRated ★ 4.0
- Bread and Soup and Cat WeatherRated ★ 3.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 3.5
MotherRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
Midnight Diner: Tokyo Stories Season 1Rated ★ 4.5
God's Gift - 14 DaysRated ★ 4.0
The HeirsRated ★ 1.0
Bad GuysRated ★ 3.5
GoblinRated ★ 4.0
I Remember YouRated ★ 2.5
New HeartRated ★ 3.0
GleeRated ★ 3.0