Movies
Ratings
230
InsidiousRated ★ 4.0
The ConjuringRated ★ 4.0
I Saw the DevilRated ★ 4.0
SawRated ★ 3.5
OldboyRated ★ 4.0
Insadong ScandalRated ★ 3.0
Paranormal ActivityRated ★ 4.0
The InternRated ★ 4.0
The Last CastleRated ★ 3.5
Undisputed II: Last Man StandingRated ★ 4.0
TraffickersRated ★ 3.5
Lone SurvivorRated ★ 3.5
Ocean's ThirteenRated ★ 4.0
ArmageddonRated ★ 3.0
Bruce AlmightyRated ★ 3.5
The HandmaidenRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 3.5
Spider-Man 3Rated ★ 3.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 3.5
UndisputedRated ★ 4.0