Titles you rated
Me Before YouRated ★ 3.5
JoséeRated ★ 1.5
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 4.0- Introducing My BoyfriendRated ★ 0.5
The Addams FamilyRated ★ 3.5
Ford v FerrariRated ★ 3.5
Birds of Prey: And the Fantabulous Emancipation of One Harley QuinnRated ★ 1.5
KingdomRated ★ 1.5
Swiss Army ManRated ★ 3.5
Final Destination 5Rated ★ 2.5
Coach CarterRated ★ 4.0
Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 2.5
The Silence of the LambsRated ★ 5.0
On Your Wedding DayRated ★ 3.0
Frozen IIRated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 4.0
Secret ZooRated ★ 3.0
ForgottenRated ★ 3.0
UsRated ★ 3.5
MoanaRated ★ 4.0