Titles you rated
Sweet Home Season 1Rated ★ 4.0
ExtracurricularRated ★ 4.5
The WitcherRated ★ 4.0
Killing EveRated ★ 5.0
Bring It On, GhostRated ★ 3.0
Incomplete LifeRated ★ 4.0
One Punch ManRated ★ 5.0
StrangerRated ★ 4.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 2.5
Good DoctorRated ★ 2.5
Mr. BeanRated ★ 5.0
Youn's Kitchen Season 2Rated ★ 3.0- New Journey to the West Season 1Rated ★ 4.5
Infinite ChallengeRated ★ 5.0
Orange MarmaladeRated ★ 0.5
While You Were SleepingRated ★ 3.5
Because This Is My First LifeRated ★ 4.0
MonstarRated ★ 1.0
Tomorrow's CantabileRated ★ 0.5
Flower Boy Ramen ShopRated ★ 1.5