Titles you rated
LIAR GAMERated ★ 4.0
LIAR GAMERated ★ 5.0
Soonpoong ClinicRated ★ 4.0
Bloody MondayRated ★ 4.0
Happy TogetherRated ★ 4.0
KAIST Season 1Rated ★ 4.5
A Love To KillRated ★ 2.0- Super RookieRated ★ 4.0
Que Sera, SeraRated ★ 4.0- BossRated ★ 4.0
1% of AnythingRated ★ 3.5
RomanceRated ★ 4.0- Emperor of the SeaRated ★ 4.0
PianoRated ★ 4.5
Honest LivingRated ★ 4.0
Lovers in PragueRated ★ 3.5
Ruler of Your Own WorldRated ★ 5.0
Winter SonataRated ★ 3.0
Autumn in My HeartRated ★ 3.5
Alone in LoveRated ★ 5.0