Titles you rated
Predator: BadlandsRated ★ 3.0
RevelationRated ★ 3.0
ConstantineRated ★ 2.5
Good NewsRated ★ 3.5
The World of LoveRated ★ 4.0
Tatsuki Fujimoto 17-26 Part 2Rated ★ 3.5
Tatsuki Fujimoto 17-26 Part 1Rated ★ 3.5
WeaponsRated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 4.5
Perfect BlueRated ★ 3.5
The Fall GuyRated ★ 2.5
MovingRated ★ 3.5
Hard TruthsRated ★ 3.5
Stop Making SenseRated ★ 3.5
BallerinaRated ★ 2.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 2.0
Typhoon ClubRated ★ 3.0
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 3.5
MisericordiaRated ★ 4.0