Titles you rated
Ugly AlertRated ★ 5.0
Flower Boy Ramen ShopRated ★ 3.0
GiantRated ★ 4.0
My PrincessRated ★ 3.0
MonstarRated ★ 2.5
Incarnation of MoneyRated ★ 3.5
Cinderella's StepsisterRated ★ 4.0
Surgeon Bong Dal HeeRated ★ 4.0
MamaRated ★ 3.0
Ojakgyo FamilyRated ★ 3.0
The Slave HuntersRated ★ 3.0
49 DaysRated ★ 3.0
Hogu's LoveRated ★ 0.5
Two WeeksRated ★ 3.5
Don't Look Back: The Legend of OrpheusRated ★ 3.5
Mr. BackRated ★ 3.5
BrainRated ★ 3.5
Princess HoursRated ★ 3.0
Cunning Single LadyRated ★ 3.0
Missing YouRated ★ 4.5