Titles you rated
The PenguinRated ★ 4.0
Severance Season 2Rated ★ 3.0
Severance Season 1Rated ★ 3.5
Konosuba: An Explosion on This Wonderful World!Rated ★ 3.5
The TrunkRated ★ 3.0
The Interest of LoveRated ★ 4.0
Love in ContractRated ★ 3.0- Re: Life in a different world from zero Season 3Rated ★ 4.0
Re: Life in a different world from zero Season 2Rated ★ 4.0
Marry My HusbandRated ★ 3.5
Death's GameRated ★ 4.0
Omniscient Interfering ViewRated ★ 3.5
Hakozume: Tatakau! Koban JoshiRated ★ 3.5
The Great Shaman Ga Doo-shimRated ★ 3.5
Our Season: Spring with Park Jae ChanRated ★ 3.5
To Your EternityRated ★ 4.5
You Season 3Rated ★ 4.0
Marvel's Daredevil Season 1Rated ★ 3.0
The Silent SeaRated ★ 3.5
Marvel's Jessica JonesRated ★ 3.5