Series
Ratings
139
Narco-SaintsRated ★ 3.5
The Effect of a Finger Flick on a BreakupRated ★ 4.0
My Liberation DiaryRated ★ 4.5
Our Beloved SummerRated ★ 3.5
D.P.Rated ★ 4.0
WestworldRated ★ 4.5- Damn Good CompanyRated ★ 4.5
A Girl & Three SweetheartsRated ★ 3.5
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 4.0
We Married as a Job!Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 7Rated ★ 4.0
ArgonRated ★ 4.0
Hello, My Twenties! Season 2Rated ★ 4.0
The Greatest LoveRated ★ 4.5
StrangerRated ★ 4.5
The Best HitRated ★ 3.5
Special Affairs Team TENRated ★ 4.0
HealerRated ★ 4.0
Drinking SoloRated ★ 4.0
Missing NineRated ★ 2.0