Titles you rated
Ghost in the ShellRated ★ 4.0
The Butterfly EffectRated ★ 3.5
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
The RockRated ★ 4.0
Shaolin SoccerRated ★ 3.0
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 4.0
8 MileRated ★ 3.5
OldboyRated ★ 4.5
Bridget Jones's DiaryRated ★ 3.5
Who are You?Rated ★ 4.5
FriendRated ★ 3.5
Howl's Moving CastleRated ★ 2.5
A PromiseRated ★ 3.0
Final Flight of the OsirisRated ★ 3.5
PonyoRated ★ 3.0
Batman BeginsRated ★ 4.5
Schindler's ListRated ★ 4.0
The Italian JobRated ★ 3.5
April StoryRated ★ 4.5
Final Fantasy: The Spirits WithinRated ★ 2.0