Movies
Ratings
24
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 5.0
Death NoteRated ★ 3.5
Life of PiRated ★ 5.0
How to Train Your DragonRated ★ 5.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 5.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 3.5
UpRated ★ 3.5
Big Hero 6Rated ★ 5.0
Les MisérablesRated ★ 5.0
Ode to My FatherRated ★ 3.0
Spirited AwayRated ★ 4.0
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
The AttorneyRated ★ 3.0
A Violent ProsecutorRated ★ 3.5
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 5.0
Hide and SeekRated ★ 3.5
FrozenRated ★ 3.5
The Terror LiveRated ★ 2.0