Titles you rated
Guns & TalksRated ★ 5.0
The IslandRated ★ 5.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 5.0
Virtual WeaponRated ★ 0.5
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 2.0
The Hangover Part IIRated ★ 2.0- D-WarRated ★ 0.5
Double ImpactRated ★ 3.0
The RoadRated ★ 4.0
Free WillyRated ★ 5.0
Van HelsingRated ★ 4.0
AlienRated ★ 5.0
Double TeamRated ★ 5.0
Stuart LittleRated ★ 5.0
The Sixth SenseRated ★ 5.0
Mortal KombatRated ★ 3.0
The Chronicles of Narnia: Prince CaspianRated ★ 3.0
Angels & DemonsRated ★ 5.0
Spider-ManRated ★ 5.0
Alien³Rated ★ 4.0