Series
Ratings
15
Battle Through the HeavenRated ★ 5.0
Jealousy IncarnateRated ★ 4.0
The World of the MarriedRated ★ 4.0
My Hero AcademiaRated ★ 3.0
Lucky RomanceRated ★ 3.5
My ID is Gangnam BeautyRated ★ 4.0- Story of Yanxi PalaceRated ★ 4.5
That Time I Got Reincarnated as a SlimeRated ★ 4.0
Master's SunRated ★ 4.0
Hur JunRated ★ 4.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.5- Black Butler: Book of CircusRated ★ 3.5
SKY CastleRated ★ 3.5
When the Camellia BloomsRated ★ 4.0