Titles you rated
ChefRated ★ 3.0
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 5.0
The Spy Gone NorthRated ★ 2.5
Intimate StrangersRated ★ 4.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 5.0
Spider-ManRated ★ 4.0
Ready Player OneRated ★ 5.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 4.0
AquamanRated ★ 4.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 4.0
Jumanji: Welcome to the JungleRated ★ 2.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.5
Jurassic WorldRated ★ 4.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.5
Detective K: Secret of the Living DeadRated ★ 3.0
Little ForestRated ★ 3.5
Be with YouRated ★ 2.0
Black PantherRated ★ 4.0
The Greatest ShowmanRated ★ 4.5
CocoRated ★ 2.0