Series
Ratings
175
Resident PlaybookRated ★ 3.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.5
You Season 5Rated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
Melo MovieRated ★ 4.0
MovingRated ★ 4.0- JeongnyeonRated ★ 3.5
What Comes After LoveRated ★ 4.0
Mom's Friend's SonRated ★ 2.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.5
Emily in Paris Season 4Rated ★ 2.5- The FrogRated ★ 3.5
Lovely RunnerRated ★ 5.0
EveRated ★ 3.5
Although I Am Not a HeroRated ★ 4.5
The 8 ShowRated ★ 3.0
AnnaRated ★ 4.0
A Killer ParadoxRated ★ 4.0
Lovestruck in the CityRated ★ 3.5