Titles you rated
The Color of PomegranatesRated ★ 2.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Perfect BlueRated ★ 5.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
The IntouchablesRated ★ 4.5
Right Now, Wrong ThenRated ★ 1.5
The Old Woman with the KnifeRated ★ 2.0
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 5.0
The SubstanceRated ★ 4.0
Five Nights at Freddy'sRated ★ 2.5
Look BackRated ★ 5.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 1.0
Hidden FaceRated ★ 4.0
Deadpool & WolverineRated ★ 1.0- Heartsping: Teenieping of LoveRated ★ 1.5
From Up on Poppy HillRated ★ 3.5
Better DaysRated ★ 3.5
EscapeRated ★ 1.0