Titles you rated
Crash Landing on YouRated ★ 4.0
Hyper KnifeRated ★ 4.0
Chainsaw ManRated ★ 5.0
The Glory Part 1Rated ★ 3.0
The Glory Part 2Rated ★ 2.5
Arcane Season 1Rated ★ 5.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.0
The MotiveRated ★ 4.0
The Good DoctorRated ★ 5.0
The Umbrella AcademyRated ★ 3.5
The Queen's GambitRated ★ 5.0
RuPaul's Drag RaceRated ★ 1.5
BondingRated ★ 1.5
Love, Death & Robots Season 3Rated ★ 5.0
Killing EveRated ★ 5.0- Please Save My EarthRated ★ 4.5
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 3.0
Feel GoodRated ★ 5.0
Juvenile JusticeRated ★ 4.0
The Silent SeaRated ★ 4.0