Titles you rated
Reply 1997Rated ★ 4.5
Oh My GhostRated ★ 4.5
Jealousy IncarnateRated ★ 4.5
Dr. RomanticRated ★ 4.5
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 4.5
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 4.5
Reply 1994Rated ★ 4.5
Haikyuu!!Rated ★ 4.5
SignalRated ★ 4.5
SherlockRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
The King's DoctorRated ★ 4.0
A Thousand Days' PromiseRated ★ 4.0
49 DaysRated ★ 4.5
Master of StudyRated ★ 4.0
Cheese in the TrapRated ★ 4.5
My Husband Got a FamilyRated ★ 4.0
Emergency CoupleRated ★ 0.5