Titles you rated
The King Dae JoyoungRated ★ 5.0
SignRated ★ 5.0
Ghost StoriesRated ★ 4.0- Naruto ShippūdenRated ★ 4.5
Hong Gil-Dong, The HeroRated ★ 5.0
IljimaeRated ★ 5.0
The King's DoctorRated ★ 4.0
The HeirsRated ★ 5.0
We Bare Bears Season 1Rated ★ 5.0- 원피스 14기 : 마린포드 PART1Rated ★ 5.0
7th Grade Civil ServantRated ★ 4.0- 원피스 13기 : 임펠다운Rated ★ 5.0
- 원피스 12기 : 샤본디제도, 여인섬Rated ★ 5.0
- 원피스 11기 : 스릴러바크Rated ★ 5.0
- 원피스 10기 : 에니에스로비 PART3Rated ★ 5.0
- 원피스 9기 : 에니에스로비 PART2Rated ★ 5.0
- 원피스 8기 : 에니에스로비 PART1Rated ★ 5.0
- 원피스 6기 : 워터세븐 PART1Rated ★ 5.0
- 원피스 7기 : 워터세븐 PART2Rated ★ 5.0
- 원피스 5기Rated ★ 5.0