Titles you rated
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 5.0
RatatouilleRated ★ 5.0
SecretRated ★ 2.5
PatersonRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 3.5
The Great GatsbyRated ★ 4.0
Star Trek: BeyondRated ★ 5.0
ZootopiaRated ★ 5.0
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 4.0
Doctor StrangeRated ★ 2.0
Sing StreetRated ★ 4.5
About TimeRated ★ 5.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
If OnlyRated ★ 4.0
Beauty and the BeastRated ★ 4.5
La La LandRated ★ 3.0
The MartianRated ★ 4.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.0