Titles you rated
Dear Fair Lady Kong ShimRated ★ 4.0
The LegendRated ★ 5.0
Fashion 70'sRated ★ 4.0
Warm and CozyRated ★ 4.0
Hyori's Bed and BreakfastRated ★ 5.0
Rustic PeriodRated ★ 4.5
Couple or TroubleRated ★ 4.5
Beethoven VirusRated ★ 4.5
MamaRated ★ 5.0
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 4.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 3.5
Jang Ok Jung, Living by LoveRated ★ 4.0
Nodame CantabileRated ★ 4.5
Nodame CantabileRated ★ 4.5
Time Between Dog And WolfRated ★ 4.5
IljimaeRated ★ 5.0
New HeartRated ★ 5.0
GhostRated ★ 4.5
Hur JunRated ★ 5.0
The King 2 HeartsRated ★ 4.5