Movies
Ratings
679
Good NewsRated ★ 3.5
MantisRated ★ 3.0
FlightplanRated ★ 3.0
28 Years LaterRated ★ 2.0
Night FishingRated ★ 2.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
The DryRated ★ 2.5
The Hitman's BodyguardRated ★ 3.0
One Cut of the DeadRated ★ 3.0
The MatchRated ★ 3.0
HarbinRated ★ 3.0
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 2.5
The CulpritRated ★ 2.0
CapernaumRated ★ 4.0
Alien: RomulusRated ★ 2.5
Into the ForestRated ★ 2.5
Don't MoveRated ★ 1.0
A Quiet Place: Day OneRated ★ 2.5
Hidden FaceRated ★ 2.5
FollowingRated ★ 2.5