Movies
Ratings
351
Atomic BlondeRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0
CarolRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 4.0
The Lego MovieRated ★ 4.5
Sing StreetRated ★ 4.5
Your Name.Rated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 4.5
The Great GatsbyRated ★ 3.5
Eat Drink Man WomanRated ★ 4.0
The FortressRated ★ 4.0
Café SocietyRated ★ 3.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 5.0
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 4.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
Gone GirlRated ★ 4.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.0
High FidelityRated ★ 4.0
TranscendenceRated ★ 2.5
ElysiumRated ★ 3.0