Movies
Ratings
141
The PianoRated ★ 3.0
Terminator SalvationRated ★ 3.0
Dances with WolvesRated ★ 4.0
Shrek 2Rated ★ 4.0
National TreasureRated ★ 4.0
Mr. SocratesRated ★ 3.0
Robin HoodRated ★ 4.0
Bloody SundayRated ★ 3.0
HookRated ★ 4.0
Mr. Popper's PenguinsRated ★ 3.0
Home AloneRated ★ 4.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 4.0
Night at the MuseumRated ★ 4.0
MarathonRated ★ 4.0
Journey to the Center of the EarthRated ★ 3.0
Cube ZeroRated ★ 3.0
AnacondaRated ★ 3.0
Final DestinationRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 4.0
WaterboysRated ★ 4.0