Titles you rated
Knives OutRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 4.0
The Zone of InterestRated ★ 5.0
Past LivesRated ★ 4.0
Don't Look UpRated ★ 4.0
Love in the Big CityRated ★ 3.0
I Am Not an Easy ManRated ★ 3.5
Hidden FiguresRated ★ 3.5
The FallRated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 5.0
MonsterRated ★ 4.5
JokerRated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 5.0
ExitRated ★ 4.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.5
Edge of TomorrowRated ★ 4.5
The Lincoln LawyerRated ★ 4.0
The Sixth SenseRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 5.0