Titles you rated
SupermanRated ★ 4.5
The Bad GuysRated ★ 3.0
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 2.0
Man on FireRated ★ 3.5
The Thursday Murder ClubRated ★ 4.0
The Suicide SquadRated ★ 4.5
Thunderbolts*Rated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.5
VacancyRated ★ 3.5
TwistersRated ★ 3.0
The Birth of Kitaro: The Mystery of GeGeGeRated ★ 4.0
How to Train Your DragonRated ★ 3.5
Search and Seizure: The Rise of an InsurrectionRated ★ 4.0
Twilight of the Warriors: Walled InRated ★ 3.0
AkiraRated ★ 4.5
Zack Snyder's Justice LeagueRated ★ 2.5
Minecraft: The MovieRated ★ 2.5
Bullet Train ExplosionRated ★ 2.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
The MatchRated ★ 3.0